IŠVYKA Į BAJORUS

Vasario 6 dieną mūsų globos namų gyventojai vyko į ,,Senių besmegenių linksmakiemį“. Tie linksmi besmegeniai randasi Rokiškio rajone, Bajorų kaimo kultūros namų kieme. Mus sutiko linksmai nusiteikusios darbuotojos, pasipuošusios besmegenienių rūbais. Atvykus į šį kiemą, pasisveikinimas buvo ypatingas. Pralendant pro didžiulio besmegenio pilvą mus visus suskaičiavo. Senių besmegenių linksmakiemyje yra daug, daug besmegenių, kuriančių šventinę atmosferą ir viliojančių unikalia įvairove. Čia, kieme, žaidėme žaidimus: metėme kamuoliukus į krepšį, su šluotomis gainiojome kamuolius, kurie turėjo pralysti pro besmegenį, mėtėme kėglius. Mes patys taip pat turėjome galimybę tapti seniais besmegeniais. Gavome pasimatuoti nosis ir kaukes. Fotografavomės prie besmegenių foto sienos.

Pakviesti į vidų išvydome daug kambarinių senių besmegenių, kurie rikiavosi laiptinėje ir parodoje bibliotekos patalpose. Apžiūrėjome lėlių namus. Kiek daug ir įvairių lėlių juose telpa!

Važiuojant į Bajorus mūsų tikslas buvo gaminti šuniukus iš rankšluosčių. Mūsų buvo daug, bet visi tilpome erdvioje Bajorų kultūros namų salėje. Kibome į darbą ir rikiavosi šių metų simboliai.

Ši išvyka tapo puikia galimybe pakeisti aplinką, pasimėgauti šiltu ir linksmu bendravimu. Dėkojame Bajorų kultūros namų darbuotojoms Nijolei ir Daliai už galimybę pabūti kartu, geriau pažinti vieni kitus ir susidraugauti.

Užimtumo specialistė Irena Balčiūnienė