DVIRAČIŲ ŽYGIS KUPIŠKYJE

Nepabūgę karščių, didelis būrys entuziastų nuvyko į Kupiškio socialinės globos namų organizuojamą dviračių žygį „Šimonių girios istorijos slėpiniai“, skirto Lietuvos 100-mečiui paminėti.

Renginys prasidėjo aktų salėje: buvo pravestas instruktažas, supažindinta su kelionės maršrutu. Startas prasidėjo nuo  Šimonių girios girininkijos. Patikrinę dviračių saugumą leidomės į kelionę.

Nors ir labai karšta lėkti su dviračiais miško takeliais buvo smagu. Po  įveiktų dviejų trasų,  ir pamąstymų, žygį tęsėme rekreaciniu taku link  Šventosios upės, kur nutiestas naujas kabantis tiltas, vietoje ankstesniojo, kuris 1973 metais sujungė abu Šventosios krantus, taip palengvindamas žmonėms susisiekimą tarp Mikierių ir Inkūnų kaimų.

Nusimaudę ir atsigaivinę tęsėme kelionę  toliau. Pavažiavę dar du kilometrus trasos,  pasiekėme žygio tikslą – finišą. Čia mūsų laukė renginio organizatoriai,  Inkūnų  seniūnaitis, kvepėjo žuviene, skambėjo muzika…

Didelį įspūdį visiems mums paliko seniūnaičio pasakojimas apie šio  kaimo istoriją, čia gyvenusius žmones, jų meilę savo kraštui. Įspūdinga Inkūnų Švč. Aušros Vartų Dievo Motinos bažnyčia.

Pasivaišinę labai skania žuviene, atsigėrę švento šaltinio vandens, padėkoję už šiltą priėmimą atsisveikinome su visais dalyviais ir geros nuotaikos, pilni nuostabių įspūdžių grįžome namo.

Užimtumo specialistė Daiva Grumbinienė ir socialinė darbuotoja Asta Kubilienė