Jubiliejinės varžybos Zarasuose

2017-06-12

Birželio 9 – ą Skemų socialinės globos namų sportininkai vyko į ežerų kraštą –  Zarasus. Zarasų socialinės globos namuose jau 20-ą kartą vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados įvairių sporto šakų ir rungčių varžybos. Šiais metais dalyvavo sportininkai iš 17-os socialinės globos įstaigų. Mūsų sportininkai buvo labai rimtai nusiteikę varžyboms ir rungtims.  Krepšinio varžybose 3×3 laimėjome 1-ą vietą. Šaškių turnyre Vladimiras pelnė 1-ą , o Edvinas 2-ą vietas. Galiūnų varžybose vyrų kategorijoje darbuotojai Gerimantas ir Karolis pelnė 1-ą ir 2-ą vietas, moterų kategorijoje darbuotoja Solveiga – 2-ą vietą. Komandinėse strėlyčių mėtymo varžybose Jonas ir Darius užėmė 3-ą vietą. Po apdovanojimų koncertavo visiems gerai žinoma grupė iš Elektrėnų ,,Išjunk šviesą‘‘.