KONKURSE „IR AŠ GALIU“

Spalio 26 d. mūsų globos namų kolektyvas vyko į Adakavo socialinės globos namų organizuojamą respublikinį konkursą „Ir aš galiu“. Renginyje dalyvavo visas būrys mūsų draugų ir kolegų iš Kupiškio, Aukštelkės, Prūdiškių, Suvalkijos, Adakavo, Jurdaičių, Ilguvos, Dūseikių, Strėvininkų, Macikų, Jotainių, Kalvarijos, Lavėnų, bei Kėdainių socialinės globos namų, kurie susirinko Tauragės kultūros namų salės scenoje parodyti, kokie yra nuostabūs ir nepakartojami, talentingi ir gabūs žmonės.

Į renginį atvykome su savo įstaigos šokėjų pora – Ana ir Stasiku, kurie atliko valsą iš kino filmo „Mano mielas ir švelnus žvėris“  bei solistu Jonu, padainavusiu Radžio Aleksandrovičiaus dainą „Čigono meilė“. Solistui scenoje talkino nepakartojamo žavesio čigonėlės Samira ir Čianita. Žiūrovai liko sužavėti pasirodymu ir apdovanojo mus garsiais plojimais. Daug pagyrimo žodžių sulaukėme ir iš žiuri komisijos. Renginį vainikavo vedėjo, dainų atlikėjo ir kūrėjo Valdo Lacko ir jo žmonos Vainoros koncertas, kurio metu dalyviai kartu dainavo ir šoko.

Pagrindinį prizą iškovojo ir nugalėtojais tapo nuostabų choreografinį pasirodymą parodęs kolektyvas iš Kėdainių socialinės globos namų. Tačiau mes nenusiminėme – mums liko neišdildomi įspūdžiai, šilti prisiminimai bei nuoširdžios padėkos dovanėlės.

Ačiū renginio organizatoriams už pakvietimą ir tikimės dar susitikti kituose „Ir aš galiu“ konkursuose.

Užimtumo specialistė Lina Semeniukienė