PARKO TINKLINIS 3X3 – LIETUVOS ŠIMTMEČIUI PAMINĖTI

Skemų socialinės globos namuose liepos 11 dieną  vyko parko tinklinio turnyras 3×3, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Turnyre dalyvavo komandos iš visos Lietuvos globos įstaigų ir Latvijos VSAC „Latgale“ SAC „Memele“.

Stipriausi buvo ir pirmąsias vietas pelnė –  Skemų socialinės globos (SGN) namų 1-oji komanda, Skemų SGN 2-oji komanda ir Jurdaičių SGN pirmoji komanda.

Antrosios vietos atiteko Zarasų 1-ajai ir 2-ajai bei Jotainių komandoms..

Trečiąsias vietas užėmė Kupiškio, Aknystos, Jurdaičių 2-oji ir Latvijos VSAC „Latgale“ SAC „Memele“ komandos.

Tinklinio turnyro pagrindinį prizą -„Super taurę“ iškovojo 2-oji Skemų SGN komanda.

Pralaimėjusių nebuvo. Parko tinklinio turnyro nugalėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais bei saldžiomis dovanomis. Varžybų metu atvykę sportininkai, komandų sirgaliai bei svečiai puikiai praleido laiką, susitiko senus bičiulius, susirado naujų draugų,  pietų pertraukos metu vaišinosi koše bei arbata.

Tikimės, kad šis renginys, kuris pas mus vyko jau antrąjį kartą,  taps tradiciniu.

Varžybas organizavo neįgaliųjų ir draugų klubas ,,Saulės rankos“ ir  Skemų socialinės globos namai, finansavimą skyrė Rokiškio rajono savivaldybė vykdydama projektą ,,Dėl nevyriausybinių organizacijų sporto projektų finansavimo“.