Išvyka į Rokiškio rajono savivaldybės priešgaisrinę tarnybą

Gegužės trečią dieną grupė mūsų globos namų gyventojų, lydimi užimtumo specialisčių apsilankė Rokiškio rajono savivaldybės priešgaisrinėje tarnyboje. Turėjome puikią progą iš arti susipažinti, koks sunkus ir atsakingas ugniagesio gelbėtojo darbas.
Mus maloniai pasitiko ugniagesių gelbėtojų komanda. Susipažinome su darbe naudojamomis transporto priemonėmis, veiklos specifika.

Gelbėtojai aprodė su kokia technika vyksta į iškvietimus gesinti gaisrų, gelbėti skęstančiųjų, kokios priemonės naudojamos iškvietimuose į autoavarijas, kada reikalinga atlaisvinti prispaustus žmones. Sužinojome per kiek laiko į gaisrą po iškvietimo išvyksta komanda, iš ko susideda ir kiek sveria ugniagesio gelbėtojo amunicija ir dar daug dalykų, su kuriais savo darbe susiduria šios svarbios ir atsakingos profesijos darbuotojai. Gyventojai aktyviai klausinėjo apie darbo kasdienybę, norintys turėjo galimybę pasimatuoti ugniagesio švarką, užsidėti šalmą. 

Visų gyventojų vardu dar kartą dėkojame ugniagesių komandai už patirtus įspūdžius ir Šv.Florijono, Gaisrų sergėtojo dienos proga norim palinkėti stiprybės ir sveikatos.

Užimtumo specialistė Lina Semeniukienė