Daug rankų didžią naštą pakelia..

Iš visos širdies dėkojame visiems ir kiekvienam, atsiliepusiam į mūsų pagalbos šauksmą. Nesitikėjome, kad Jūsų bus tiek daug ir atsiprašome tų, kuriems nebespėjome perskambinti.

Kiekvienam atvykusiajam buvo atliktas Koronaviruso Covid-19 testas, siekiant išvengti šio baisaus užkrato plitimo.

(Nuotraukoje Rokiškio kaimiškosios seniūnijos seniūnė Dalia Janulienė)

 

 

 

 

 

 

 

Savaitgalį mums talkinęs ir daug darbų atlikęs Rokiškio rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas savo Facebook paskyroje rašė:

“Savanoriauti yra gera! Nors fiziškai ir jaučiasi nuovargis, bet sekmadienis praleistas prasmingai! Skemų socialinės globos namai.
Diena valgykloje. Nuo 8 ryto – dezinfekcija, stalų kėdžių valymas, maisto likučių valymas, grindų plovimas, patalpų vėdinimas, kelios minutės atokvėpio ir vėl dezinfekcija, valymas, plovimas…. Ir taip visą dieną 😀
Ir viskas ten gerai ‼️ Ir maistas geras, nors pats neragavau🤷, bet nemačiau nei vieno nepatenkinto ☺️. Ir švaru, ir indai geri😀. Ir kolektyvas darbštus💪 Ir jiems dabar tikrai nelengvas laikas‼️
Ir pagalba jiems tikrai reikalinga‼️🙏

       

(Pirmoje fotografijoje iš kairės šalia mero mūsų globos namų gyventojų tarybos pirmininkė Rasa bei jos pavaduotojas Ilmantas. Pirmoje fotografijoje iš dešinės – Rokiškio rajono savivaldybės Tarybos narė Greta Giriūnaitė.)

O ir visiems kitiems savanoriams norime padėkoti iš visos širdies. Ačiū Aušrai, Rasai, Ingridai, Karoliui, Vaidai, Gretai, Dovilei, Rolandui, Linai….. Visiems visiems.

Kiekvienas darbas, kurį atlikote be galo reikšmingas, kiekviena minutė, praleista su mūsų globos namų gyventojais bendraujant ir užsiimant – neįkainojama.

  (Fotografijose kelios akimirkos iš savanorių veiklos. Ačiū Vaidai ir Karoliui, už fotografijas)

Be galo smagu ir gera matyti, jog, nors ir pavargę, bet su šypsenomis ir gerais palinkėjimais savanoriai baigia darbus.

Džiaugiamės jų šiltais atsiliepimais apie su mumis praleistą laiką.

(Fotografijos iš stendo, skirto savanorių saviraiškai)

Be galo džiaugiamės ir didžiuojamės savo savanoriais ir dėkojame už praskaidrintą mūsų gyventojų kasdienybę, bei bent truputį palengvintą mūsų kolektyvo darbą.