Fotografijų parodoje „Paukščiai kitaip“

Kovo 18-ą dieną nešini inkilais ir jų puošybai skirtomis priemonėmis nuvykome į Rokiškio krašto muziejų. Žemės dienos šventė prasidėjo namelių sparnuočiams puošyba. Jau trečius metus dalyvaujame dvaro parke plečiamoje „Paukščių miesto“ statyboje. Šiais metais dekoravome inkilus ne tik varnėnams. Pasirūpinome sename dvaro parke gyvenančiomis pelėdomis ir šikšnosparniais.

Nuo antros valandos vyko M. Čepulio (Vilnius) fotografijų parodos „Paukščiai kitaip“  pristatymas. Savo nuotraukose Marius Čepulis parodo tai, ko mes, galbūt, niekada nepastebėsime – slapčiausias ir gražiausias paukščių gyvenimo akimirkas. Autorius pasakojo, kaip stebi gamtą, joje vykstantį gyvenimą, demonstravo priemones, kurių pagalba stengiasi likti nepastebėtas.  Pažintis su fotografu neprailgo. Visi susidomėję klausėmės įvairių nuotykių nutikusių fotografui laukiant įspūdingo kadro.

Šventinei nuotaikai užtvirtinti visi pasigaminome po paukštelį … nors ir šiaudinį, nečiulbantį, bet labai tinkantį Žemės dienai.

Ačiū nuostabių fotografijų autoriui už šiltą ir smagų bendravimą su dalyvavusiais parodos lankytojais. Ačiū Rokiškio krašto muziejaus darbuotojams, kad pakvietėte į tokią nuostabų renginį, skirtą Žemės dienai paminėti.

Užimtumo specialistė Lina Semeniukienė