HELOVINO DISKOTEKA

 

Nors Helovinas visame pasaulyje švenčiamas spalio 31 dieną, tačiau mūsų globos namų gyventojai ir darbuotojai šią vaiduoklišką šventę nusprendė atšvęsti diena anksčiau, spalio 30-ąją. Į muzikos studijoje vykstančią diskoteką rinkosi persirengėliai, persikūniję į įvairius siaubą varančius personažus: giltines, zombius, velnius, šikšnosparnius ar juokingai atrodančias pabaisas.

1  8

2 3

Ir nors diskoteka buvo skirta baisiausiai metų nakčiai, susirinkusieji nestokodami energijos linksminosi, šoko pagal trankią populiariąją šiuolaikinę muziką. Raganos, renginio vedėjos, ne tik organizavo „kraujo“ gėrimo varžybas, bet ir apdovanojo visus aktyviai dalyvavusius diskotekos žaidimuose, gražiausių kostiumų savininkus. Nepastebėti neliko ir helovino žibintų autoriai. Kiekvienas į diskoteką atsinešęs po žibintą gavo padėkas ir saldžią dovanėlę.

5   7

Atmosfera buvo labai šauni. Džiaugiamės, kad visi į diskoteką atėję pademonstravo savo išradingumą kuriant kostiumus, makiažą, šukuosenas. Tikimės, kad linksmumas, kuris tvyrojo tą popietę išliks ir kitų renginių metu.

Užimtumo specialistė Lina Semeniukienė

2013-10-31