Kaimynų diena

      Pamenate, pasklidus žiniai apie planuojamus įrengti grupinio gyvenimo namus negalią turintiems žmonėms, kaikuriuose rajonuose kilo pasipiktinimo ir protesto bangos. Kaimynai, bendruomenės nenorėjo priimti kitokių nei jie.
       Mūsų rajone visi tie dalykai lyg tolimas ir nemalonus sapnas. Pirmuosiuose Rokiškio rajono grupinio gyvenimo namuose gyventojai įsikūrė ramiai ir be pykčio.
       Sušvelnėjus karantino reikalavimam, šiandien pagaliau išdrįsome atšvęsti įkurtuves ir susipažinti su kaimynais.
Mums tai nors ir nedidukė, bet labai laukta ir begalo svarbi šventė. Kiemas pilnas jaudulio ir nekantrumo. Puošėmės, ruošėmės, vaišes gaminome, šokius repetavome, svečių laukėme. Pagaliau proga ir save parodyti, ir patiems savo kaimynus pažinti.
       Smagu pasirodyti savo pačių puoselėjamą sodą, daržą, šiltnamius. Smagu išgirsti daug gražių žodžių ir palinkėjimų. Dar smagiau gauti daug dovanų. Tačiau užvis smagiausia – matyti draugiškus besišypsančius veidus. Velykalnio bendruonenės pirmininkas perdavė visų bendruomenės gyventojų linkėjimus ir sveikinimus įsijungus į šiltą kaimynystę. Kaimynai bei kiti svečiai taip pat išreiškė palaikymą bei pasveikino naujakurius.
       Mes irgi nelikome skolingi – kiekvienam svečiui įteikėme simbolines dovanėles, teisingai atsakiusieji į viktorinos klausimus gavo smagius suvenyrus.

 

Puikios nuotaikos nedrįso drumsti net pranašautas lietus. O kaip gi kitaip? Juk šventės nuotaiką kūrė ir visus linksmino Skemų socialinės globos namų estradinės muzikos grupė SKEM.