Kaip mes “Kiškį gaudėme”

Ar kada skaičiavote Kalvarijas Velniakalnyje arba ratus prie “Rokiškio sūrio” gamyklos esančioje pienovežių ekspozicijoje? O ar žinote kur Rokiškyje yra kunigaikščių suolelis? Ne?
Rokiškio turizmo ir amatų informacijos centras mums pasiūlė labai smagų žaidimą “Pagauk kiškį”, kurio metu tikrai daug naujo gali sužinoti ir daug įdomių dalykų pamatyti pėsčiomis keliaudamas po visą miestą.
Vadovaudamiesi specialiai žaidimui paruoštu žemėlapiu ir sekdami ant šaligatvių nupieštomis kiškio pėdutėmis, mūsų nedidelis pulkelis apkeliavo visą miestą – nuo Velniakalnio iki “Rokiškio sūrio”, nuo Šepkos parko iki Šimtmečio aikštės, nuo Rokiškio ežero batutų iki Krašto muziejaus, nuo Paminklo Laisvei iki gatvės, padabintos ryškiomis langinėmis.
Eidami pėsti “nušovėme” net kelis kiškius vienu šūviu – eidami apie 10 km maršrutu neblogai pasportavome, pamatėme tokias miesto įdomybes, kurias dažnai visi tik pravažiuoja nepastebėdami, smagiai praleidome laiką. O už pakeliui atliktas užduotis dar ir dovanų gavome!
Ačiū mūsų draugams Rokiškio turizmo ir amatų informacijos centras už smagią dieną ir iki kitų susitikimų.