PASKAITA „ELKIS SAUGIAI GELEŽINKELIO PERVAŽOSE!“

Gruodžio 12 dieną  į mūsų socialinės globos namus buvo atvykę Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) darbuotojai. Panešimą skaitė Transporto veiklos priežiūros departamento Vilniaus skyriaus specialistas Artūr Stanilko, Transporto veiklos priežiūros departamento Vilniaus skyriaus specialistas Dmitrijus Aksionovas ir Transporto veiklos priežiūros departamento vyresnysis patarėjas Justas Petrauskas.

„LTSA misija – eismo saugumo didinimas, todėl stengiamės įvairiais būdais siekti šio tikslo. Tikimės, kad mūsų mokymai padėjo paskleisti žinutę apie eismo saugą ir skaudūs eismo įvykiai, koks įvyko 2017 m. gegužės 5 d., Skemuose nepasikartos“, – sakė svečiai. Susidomėjusių žiūrovų auditorijai papasakoję ir vaizdinę medžiagą pademonstravę specialistai skelbimo lentose iškabino skrajučių. Atsisveikindami susirinkusiems palinkėjo saugaus gyvenimo bei darbo šalia geležinkelio ruožo. Po paskaitos tiek vairuotojai, tiek pėstieji suprato, kad reikia būti labai atidiems ir vadovautis svarbiausia saugaus eismo pervažose taisykle – traukinys visada turi pirmumo teisę kitų transporto priemonių ir pėsčiųjų atžvilgiu. Ši transporto priemonė sustabdyti labai sunku, o ir pasukti jos nėra jokių galimybių.

Ačiū Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) darbuotojams už paskaitoje suteiktas žinias ir svarbiausia, kad rūpinatės mūsų saugumu.

Užimtumo specialistė Lina Semeniukienė