„ Vasara išplevena drugelio sparnais…“ Poezijos popietė

          …. neabejingi  poezijai ir dainai, gražų  rudens rytą, skambant bardų muzikai,  rinkosi koplyčios  pievelėje  palydėti vasarą ir pabūti kartu. Šventę pradėjome mūsų poeto Broniaus Riboko eilėmis. Į svečius atvykę Rokiškio rajono „Vaivorykštė“ klubo literatai savo eilėmis šildė mūsų sielas, skaidrino nuotaiką.

                      Rokiškio rajono savivaldybės J. Keliuočio viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Daiva Vilkickienė deklamavo Pauliaus Širvio eiles – tą dieną buvo poeto 99-ąsis gimtadienis.

                      Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos narė Gražina Pitrėnienė skaitė savo kūrybos eiles. Tarmiškai sueiliuoti jos posmai maloniai visus nustebino –  buvo artimi ir tokie savi.

Mus savo gražiomis dainomis ir melodijomis  linksmino LASS Rokiškio filialo mišrus vokalinis ansamblis „Nemunėlis“, vadovaujamas B. Puriuškienės. Visiems buvo smagu pasiklausyti ir mūsų kapelos „Skemena“ saviveiklininkų atliekamų  gražių  melodijų.

                      Nuotaikos nesugadino net netikėtai užklupęs trumpas lietutis.

 Renginio dalyviai: V. Liolys, I. Juodelytė- Varnienė, G. Degutytė- Pitrėnienė, V. Sakapilvis globos namų  bibliotekai padovanojo savo eilių rinkinius.

                      Šventės organizatoriai svečiams įteikė padėkos raštus, atsiminimo dovanėles, pakvietė pasivaišinti ir nusifotografuoti prie renginio dekoracijos – balto suolelio ir balto rėmo, gausiai pasidabinusio nusileidusiais drugeliais.

                       Renginį dekoracijomis puošėme patys – popieriniai drugeliai suplazdeno mūsų gyventojų delnuose.

Užimtumo specialistė Daiva Grumbinienė